LaLoba

Celostní Masáž

Celostní práce s tělem

Aby byla masáž klientce či klientovi co nejpřínosnější, považuji za nedílnou součást své práce naladění se na klientovu notu. S čím přichází, čím prochází, kam směřuje, co potřebuje. Co je pro něj důležité, jak přemýšlí a prožívá.

Masáž pro mě není jen o naučených hmatech, tření a hnětení svalstva, na něž mi byl kdysi vystaven certifikát masérky. Je to o komunikaci, o vnímání druhého, jeho těla i duše, jeho potřeb. Je to o vědomém doteku a blízkém kontaktu.

Pojímám masáž jako léčivé a relaxační setkání. Každá je unikátní, každá je jiná.

Nejprve si sedneme, povídáme si. Zaostřujeme na tělo a na bolavá a zatuhlá místa. Co nám naše tělo říká, co potřebuje? Jakým způsobem na něj působí naše emoce? Zvědomujeme a klient si může vytvořit vlastní záměr, s nímž během masáže pracujeme.

Společně vybereme hudbu, někomu vyhovují jemné písničky, nebo vážná hudba, někdo si přeje dlouhou meditační hudbu beze změn a přechodů, jiný preferuje ambient a zvuky přírody. Jsem člověk, který hudbu miluje a využívám ji i terapeuticky, nachystám vám proto ráda playlist na míru.

Masíruji kokosovým olejem a olejem z květů mnou sbírané šípkové růže, do nichž přidávám éterické oleje dle výběru klienta. Vše v bio kvalitě.

Odkládám mysl, odkládám sebe a nechávám se vést intuicí. Je to stav vzájemné otevřenosti, ve kterém dávám a vy přijímáte.

Při práci s tělem se objevují emoce, vzpomínky, různá uvědomění. Dovolujeme jim se vynořit, všímáme si jich, společně uvolňujeme to, co je zablokované.

Masáž trvá 75-90 min. což je čas potřebný k hluboké relaxaci, kdy se mysl zklidní a mozek přejde do alfa hladiny, stavu plné bdělosti, ve kterém se nacházíme těsně před usnutím.

V hladině alfa dochází k nejhlubší relaxaci těla i ducha a k načerpání velkého množství energie. Je to stav, kdy jsme otevření nalézt řešení našich problémů.

Samotná masáž trvá 75-90 min. a kromě hudby probíhá v tichu. Já si na Vás ale vyhradím dvě hodiny. Abychom si cca půl hodiny popovídali a abyste měl/a čas si po masáži ještě chvíli poležet, nechat vše dosednout a občerstvit se.

Moc se na Vás těším!

Míša LaLoba

Reference

„Ráda doporučím masáž s úvodním koučovacím rozhovorem s Míšou. Její přístup je velmi příjemný a jemný, vychází vstříc přání klienta a na začátku před masáží krátce mapuje pocity a životní situaci klienta v poslední době, což umocňuje výsledný efekt masáže zvědoměním souvislostí mezi fyzickými projevy těla a tím, čím aktuálně žije. Doteky Míši byly moc příjemné a její citlivé naladění pomohlo ponořit se hlouběji. Díky moc. Zorka“

„Objednal jsem si masáž, aby trochu ulevila mým věčně bolavým zádům. Obdržel jsem masáž, při níž se jakoby rozplynulo nejen celé tělo, ale i věčný „bordel v hlavě“ do blaženosti vnitřního ticha. A k tomu před masáž připojená ochutnávka koučinku mne pobídla vyjasnit si momentální priority i zamyslet se nad nějakými celoživotními brzdami. Nezvyklá kombinace, ale vřele doporučuji! Jakub“

„Laloba je výjimečná bytost a stejně tak i její masáž. Nejprve jsme probrali nedávné události mého života, poté jejich možné odezvy na fyzické úrovni, zamysleli jsme se nad bolavými místy a udali směr následné masáže. Během několika minut se mé tělo uvolnilo natolik, že se proměnilo v jakýsi deník, v němž má mysl mohla číst. Každý dotek Míšiných rukou byl jako otočení další stránky zaprášených vzpomínek. Takovou masáž jsem nikdy předtím nezažil a vřele ji všem doporučuji! Jirka“

Milí Míšo! Na masáže chodím v podstatě často. Ta Tvoje mi opravdu velmi ulevila na těle i na duši. V každém dotyku bylo kousek Tebe. Tvoje nadstavba v podobě krátkého povídání před masáží byla pro mne velmi účinnou vstupní branou do ozdravného procesu, který jsi mi masáží tak příjemně dávala zažít. Svírání žaludku velmi brzy zmizelo a přicházel stav uvolnění a blaženosti. Moc moc děkuji a budu se těšit na příště. Jana.

Masáž u Míši byla skvělá! Cítila jsem se uvolněná a že mi Míša opravdu naslouchá. Moc mě zaujalo propojení koučování a meditace, kdy jsem si přišla na záměr, který mě provázel následnou masáží. Výsledek bylo propojení mysli a těla, takže vnímám opravdu hluboký účinek a velké uvolnění. Moc oceňuji, že mi Míša vyšla vstříc v těhotenství a masáž přizpůsobila tak, aby mi bylo celou dobu příjemně. Těším se na příště!“ Markéťule.